MES PASTATYSIME JUMS NAMĄ!

Prieš įsigyjant būstą, naujakuriams kyla labai daug klausimų. Kuris rajonas jums tinka? Kokio tipo namo norite? Koks numatomas projekto biudžetas? Parduodami namai Klaipėdoje ir rajone gali būti labai skirtingi, todėl svarbu įvertinti įvairius aspektus ir priimti sprendimą, kuris bus naudingas ilgalaikėje perspektyvoje. Juk būstas – pirkinys ilgam. Būtent todėl jūs galite kreiptis į mūsų ekspertus. Mes patariame ir suteikiame įžvalgas visais rūpimais klausimais. Mūsų specialistai parengs A++ klasės namo planą, suburs komandą, reikalingą jūsų namams pastatyti, ir padės kiekviename žingsnyje. Mūsų komanda yra pasirengusi užtikrinti sklandų projekto įgyvendinimą. Metas pradėti, tad susisiekite su mumis jau šiandien!

Svarbu!

Parduodami namai yra trijų dydžių, tačiau galime pasiūlyti tik sklypą, jei jums nereikia paties namo. Sklypas turi atitikti keliamus reikalavimus, plačiau skaitykite čia.

Pilna arba dalinė apdaila

Nauji namų projektai parduodami su daline arba pilna apdaila (kartu užtikrinama ir pilna gerovė: tvora, apželdinimas, trinkelės).

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, susisiekite su mumis telefonu arba parašykite mums:

PROJEKTAI JŪSŲ NAMAMS

79 kvadratiniu metru namas

Namas

79㎡

93 kvadratiniu metru namas

Namas

93㎡

107 kvadratiniu metru namas

Namas

107㎡