Naujas Radailių kvartalas

Radailių kvartalas, įsikūręs šalia Laukžemių ežero, yra modernus, ramus rajonas su vešlia žaluma. Šie sklypai Klaipėdos rajone yra idealioje vietoje, pėsčiomis (5-10 min) nuo pagrindinių Radailių laisvalaikio taškų, todėl galėsite atsipalaiduoti netoliese esančiame SPA centre, išgerti rytinės kavos Radailių dvare ar pasivaikščioti po Zoologijos sodą.

Radailių kvartalo sklypai Klaipėdos rajone naujus gyventojus džiugins net 3 kilometrų ilgio apžvalgos taku, o vaikų darželis integruotas mikrorajono teritorijoje, todėl rytais galėsite sutaupyti laiko ir leisti mažiesiems ilgiau pamiegoti.

Šie parduodami sklypai Klaipėdos rajone yra su uždara ir saugoma teritorija, todėl galite būti ramūs dėl savo namų ir kaimynystės.

Pasirinkite savo namus Klaipėdos rajone

93 skirtingi parduodami sklypai prie ežero yra skirtingų dydžių (nuo 6 iki 25 arų), todėl čia galima statyti įvairaus stiliaus vienbučius ir dvibučius namus: modernų individualų namą miško kraštovaizdyje ar individualų namą su kiemu ar terasa. Visuose šiuose namuose yra elektra, vietinės nuotekos bei gręžinys. Radailių kvartale siūlome kokybiškus A++ klasės namus, kurie užtikrina aukšta ekonomiškumą ir atitinka numatyta reguliavimą.

Reikalavimai pastatų tipologijai

Pastatų projektavimas gali turėti skirtingą stilistiką, tačiau rekomenduojama, jog pastatai derėtų tarpusavyje, būtų naudojamos panašios apdailos medžiagos ir siekiama vieningo kvartalo vaizdo. Dalinamės keliais reikalavimais, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį pastatų projektavimo metu.

  Fasadų apdaila:
 • Rekomenduojama naudoti klinkerį, plytą, medieną, betoną, skalūną, skardą. Vietomis metalo, struktūrinio tinko fragmentus. Naudoti spalvas ir tekstūras, kurios artimos gamtai. Rekomenduojama vengti neilgaamžių, nenatūralių medžiagų.
 • Fasadų spalvinis sprendimas neturi būti iššaukiantis ir derėti su miško aplinka, todėl Radailių kvartale rekomenduojama vengti ryškiaspalvių sprendimų.
 • Rekomenduojama naudoti porą tarpusavyje derančių apdailos medžiagų, fasadai neprivalo būti vienspalviai.
  Stogo apdaila:
 • Pastatų projektavimo metu svarbu atsižvelgti, kad stogai turi būti šlaitiniai, sutapdinti arba šlaitinio ir sutapdinto stogų derinys.
 • Rekomenduojama tamsi spalvinė gama.
 • Šlaitinių stogų apdaila – lygi plieno danga, skalūnas, lygios čerpės.
  Sklypų aptvėrimas:
 • Žalia tinklinė segmentinė tvora su gyvatvore – tarp sklypų.
 • Kalto metalo arba segmentinė „šukų“ tvora – fasadinėse sklypų dalyse nuo gatvės.

Viso Radailių kvartalo sklypų aptvėrimas turi būti vykdomas atskiru projektu ir derinamas su namų architektūriniais projektais. Nerekomenduojama naudoti medienos, plastiko ar kitos neilgaamžės medžiagos tvoroms ar tvorų elementams.

Viskas, ko jums reikia tobuliems namams, yra vos keli paspaudimai! Skambinkite arba rašykite mums, kad sužinoti daugiau:

Radailių kvartalas – kokybiški namai gamtos glėbyje

Nuotrauka

Uždara ir saugoma teritorija

Nuotrauka

Vietinis gręžinys

Nuotrauka

Privatus darželis

Nuotrauka

A++ klasės namai

Nuotrauka

Namų administravimas

Nuotrauka

Gamtos Apsuptis

Valčių prieplauka

Sklypai prie ežero suteikia galimybę ramiai paplaukioti valtimi ar išsiruošti į žvejybą.

Pramogos

Parduodami sklypai Klaipėdos rajone turės priėjimą prie netoliese įrengto paplūdimio ir tinklinio aikštelės, kurioje galėsite smagiai pasilinksminti su draugais ar kaimynais.

Apžvalgos aikštelė

Apžvalgos aikštelėje galėsite medituoti, užsiimti joga ar tiesiog grožėtis tvenkinio vaizdais gamtoje.

Darželis

Mikrorajono teritorijoje esančiame darželyje galės mokytis nuo pusantrų iki penkerių metų vaikai, jame bus įrengta didelė žaidimų aikštelė ir mažiems vaikams skirtos mokymosi erdvės.

Partneriai